MEHMET HOŞNUT FUN PAGE

......::::Welcome Mehmet Hoşnut Fun Page:::::.....

Kayıt Olmadığınız Taktirde Konuları ve Linkleri Göremezsiniz.
Ücretsiz Kayıt Olabilirsiniz.
MEHMET HOŞNUT FUN PAGE

Loop,Bass,Sample ve Daha Fazlası Burada

Yenilenen Kadromuzla Yeniden Dahada hızlı Paylaşımlarla Sizlerileyiz.

Sizler İçin En yeni Paylaşımlarda Bulunduk..

********DEMO ÇALIŞMALAR UPLUAD EDİLMİŞTİR*********


İki DJ star yarışması aynı anda başlıyor

Paylaş
avatar
No Name
Admin

Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 562
Yaş : 30
Nerden : En Uç Nokta
İş /Hobi : Remix Yapmak
Lakabı : Disk Jet
Reputation : 0 Points : 1111112477
Kayıt tarihi : 18/03/07

İlgi Alanlarınız
Müzik Tarzınız: Türkçe POP
Nekadar Sitedesin_?: Hergün Hergün

default İki DJ star yarışması aynı anda başlıyor

Mesaj tarafından No Name Bir Perş. Şub. 26, 2009 9:24 am

İki DJ star yarışması aynı anda başlıyor

Tuğçe ERDEMLİ

Son dönemde elektronik müziğe artan ilgi işi DJ yarışmalarına kadar getirdi. Enerji içeceği Burn ve bira markası Miller'ın ayrı ayrı düzenlediği ‘Miller Master DJ Contest' ve ‘Burn DJ Contest' yarışmaları hemen hemen aynı anda yapılıyor. DJ'liğe meraklı gençlerin performanslarını sergileyeceği bu yarışmalarda finalistler hem ünlü DJ'lerle aynı sahneyi paylaşacak, hem de DJ'lik eğitiminden geçecekler. Yani elektronik müziğin popstarları seçilecek...


Bu yarışmaya katılmak için sesinizin güzel olması gerekmiyor. Çünkü bu bir DJ yarışması. DJ (kelimenin aslını hatırlatalım: disc jockey) eğlence endüstrisinde önemli bir yere sahip parti mekanlarında, gece kulüplerinde son teknoloji aletler ve disklerle müzik yapan müzisyenler.

Bu tür mekanlarda yapılan partilerin sponsorları alkollü-alkolsüz içki firmaları. Bunlardan biri olan bira markası Miller ile enerji içeceği Burn, ayrı ayrı iki yarışma düzenledi. Yarışmaya katılmak isteyenler seçim yapmakta biraz zorlanacak çünkü iki yarışmanın sunduğu olanaklar da birbiriyle yarışıyor.

SADECE ÜNİVERSİTELİLER KATILABİLİR

Miller her yıl Miller DJ Tır adını verdiği bir tır'la ülke çapındaki üniversiteleri dolaşıyor ve partiler düzenliyordu. Bu yıl projesine bir de müziğe yeni DJ'ler kazandıracağı ‘Miller Master DJ Contest' yarışmasını ve DJ atölyesini ekledi. Miller'ın Pazarlama ve İşletme Müdürü Evrim Hızaler fikrin tüketicilerden geldiğini söylüyor: ‘Elektronik müzik, Miller tüketicisinin takip ettiği bir müzik. Dört yıldır sürdürdüğümüz özellikle üniversitelere yönelik DJ Tour aktivitelerimiz sırasında öğrencilerden bize demo kayıtlar geliyordu. Biz de yarışma düzenleyip genç yetenekleri keşfetmek istedik. Asıl amacımız aynı dili konuşan ve bu işe gönül vermiş gençleri bulmak ve buluşturmak.'

Yarışmaya katılmak için adayların üniversite öğrencisi olması gerekli. Adaylar en az 20, en fazla 45 dakikalık audio CD formatına kaydedilmiş CD'lerini istenilen posta adresine gönderecekler. Yarışmaya son katılım tarihi 15 Nisan. Bilgi için: www.clubeer.com

FİNALE KALANLARA ÖZEL EĞİTİM FIRSATI

Miller, adayların gönderdiği performansları ilk etapta bu yarışma için müzikal anlamda danışmanlık aldıkları 103.8 Dinamo FM'le birlikte değerlendiriyor. İlk değerlendirmeden sonra 20 aday bir workshop'a katılacak. Bu eğitimde adaylar hem kendilerini geliştirecek hem elektronik müzik tarihini öğrenecek. Sertifikalarını aldıktan sonra kendi demolarını yaparak tekrar bir elemeye katılacak. Belirlenen son 10 aday, 7 Mayıs'ta düzenlenecek partide seyirci önünde performanslarını sergileyecek. Miller DJ Team'e katılmaya hak kazanan ilk üç aday ise Türkiye'nin en iyi DJ'leriyle birlikte Miller partilerinde plak döndürecek.

BİRİNCİ MTV PARTİSİNDE ÇALACAK

Enerji içeceği Burn, dünyanın en büyük müzik kanalı MTV ile birlikte dans, müzik ve sürpriz ödüllü yarışmaların olduğu ‘Burn & MTV Dance Heat' programı başlatıyor. Bu porgram kapsamında dünyaca ünlü DJ'lerin katılımıyla gerçekleşecek bir dizi dans partisinin yanı sıra ‘Burn DJ Contest' adıyla herkesin katılabileceği bir de yarışma düzenleniyor. Yarışma için yeteneklerini göstermek isteyenler, içi yüksek teknolojik alt yapıyla donatılmış mobil bir stüdyoyu kullanarak uzman bir DJ eşliğinde kendi demolarını hazırlayacak. Ön elemeyi geçen finalistler önce kendi bölgelerindeki ‘Burn & MTV Dance Heat' partisinde DJ Murat Uncuoğlu, Peter Thomas, Fresh B, Burn yetkilisi ve MTV Türkiye adına Esra Barlık'tan oluşan jüri önüne çıkarak bölgesel birincilik için yarışacak. Bölgesel birinciler Burn sponsorluğunda düzenlenecek ‘MTV DFC İstanbul' partisinde sahne alarak, birincilik için yarışacaklar. DJ adayları bu deneyim sırasında dünyaca ünlü DJ'lerle aynı sahneyi paylaşma fırsatı da yakalayacak.

Yarışmaya katılmak isteyen DJ adayları başvuru formlarını www.burn-energydrink.com adresinden veya üniversite kampuslarını ziyaret edecek olan ‘Burn Mobil Stüdyo'dan temin edebilirler.

STÜDYO 20 ÜNİVERSİTE DOLAŞACAK

Dünyanın en iyi stüdyolarında kullanılan ileri teknoloji ürünü ekipmanlarla donanmış olan ‘Burn Mobil Stüdyo', DJ adaylarının kayıtlarını yapabilmeleri için yarışmacıların ayaklarına kadar gidiyor. 4 ilde 20 üniversiteyi dolaşacak mobil stüdyonun ilk duraği 18 Mart'ta Eskişehir, 3 Nisan'da Ankara, 9 Nisan'da İzmir. Mobil stüdyonun son durağı ise bölgesel birinciyi belirlemek için 8 Mayıs'ta İstanbul.

Pi ve Sakin grupları sahnede

Beyoğlu'ndaki Manhattan Club'da 17 Mart Çarşamba 21.00'de Zipİstanbul Brit Pop partisi düzenleniyor. Öğrenciler 10 milyon, diğerleri 12 milyon lira vererek katılabilecekler. İki grup çıkacak sahneye: Biri Pi, diğeri de Sakin.

Alegria'da Brezilya müziği

Brezilyalı besteci Antonio Carlos Jobim'in bossanova ve samba tarzındaki eserlerini orijinallerine bağlı kalarak yorumlayan Cihan Terlan Bossanova Beşlisi, 14 Mart'ta Beyoğlu'ndaki Alegria'da olacak. Konser 20.30-22.30 arasında. Tel: 0212-245 13 06.

Devrim Erbil'le sergi gezisi

İş Sanat Kibele Galerisi, sanatseverleri ressamlarla buluşturan gezilere devam ediyor. Şu anda Kibele Galeri'de Devrim Erbil'in sergisi devam etmekte. Yarın sanatseverler galeride ressamın kendisiyle buluşacak, birlikte sergiyi gezecek. Daha sonra Devrim Erbil'le atölyesinde sohbete devam edecekler. Saat 10.00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi'nin önünden, 10.30'da Taksim AKM'den servis kalkıyor. Rezervasyon: 0212-278 24 55 ya da 0532-314 51 59.

Yılmaz Ulusoy kitabını imzalıyor

Taşımacılık sektörünün ünlü isimlerinden işadamı Yılmaz Ulusoy, ‘Yılmayan Adam' diye bir kitap yazdı. Geçen hafta bestseller listesine giren kitabın geliri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bırakılacak. Yılmaz Ulusoy kitabını Maçka'daki Küçük Çiftlik Lunaparkı'nın yanındaki D&R Mall'da yarın saat 16.00'da imzalayacak. Bir başka işadamı, Sakıp Sabancı ise ‘Bıraktığım Yerden Hayatım' kitabını imzalamaya devam ediyor. 14 Mart Pazar günü 16.00'da D&R Fly Inn Alışveriş Merkezi'nde olacak.

Kadınlara ücretsiz parti

13 Mart Cumartesi günü Maslak'taki Venue'nün içinde yer alan West Hall'da Eazt Productions tarafından Eazt Sessions adı altında bir parti serisi başlatılıyor. Serinin ilk partisinin adı, son zamanlarda karla olan ilgi ve alakamız sebebiyle Snow Action (Kar Eylemi) olarak belirlendi. Partinin bir özelliği daha var: Saat 24.00'e kadar kadınlara ücretsiz! (Erkekler ise bir içki dahil 30 milyon lira verecek.) Partiye İsveç'ten DJ Irish ve Eazt Productions'tan Mt Yafet katılacak.


**************Mehmet HOŞNUT**********
Bizi Takip Edin
avatar
Dmxrap_06
V.İ.P ÜYE

V.İ.P ÜYE

Erkek
Mesaj Sayısı : 325
Yaş : 23
Nerden : Ankara'dan
İş /Hobi : Rap yapmak beste yapmak
Lakabı : PaVLov]*
Reputation : 0 Points : 2147483647
Kayıt tarihi : 10/01/09

İlgi Alanlarınız
Müzik Tarzınız: Rap,Hip Hop
Nekadar Sitedesin_?: Hergün Hergün

default Geri: İki DJ star yarışması aynı anda başlıyor

Mesaj tarafından Dmxrap_06 Bir Ptsi Mart 02, 2009 6:20 pm

saop paylaşımların için ....! Smile

    Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 2:31 pm