MEHMET HOŞNUT FUN PAGE

......::::Welcome Mehmet Hoşnut Fun Page:::::.....

Kayıt Olmadığınız Taktirde Konuları ve Linkleri Göremezsiniz.
Ücretsiz Kayıt Olabilirsiniz.
MEHMET HOŞNUT FUN PAGE

Loop,Bass,Sample ve Daha Fazlası Burada

Yenilenen Kadromuzla Yeniden Dahada hızlı Paylaşımlarla Sizlerileyiz.

Sizler İçin En yeni Paylaşımlarda Bulunduk..

********DEMO ÇALIŞMALAR UPLUAD EDİLMİŞTİR*********


Lennar Digital Sylenth1 VSTi 2.2.1.2 x86 - VTX | 6.7 MB

Paylaş
avatar
No Name
Admin

Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 562
Yaş : 30
Nerden : En Uç Nokta
İş /Hobi : Remix Yapmak
Lakabı : Disk Jet
Reputation : 0 Points : 1111112477
Kayıt tarihi : 18/03/07

İlgi Alanlarınız
Müzik Tarzınız: Türkçe POP
Nekadar Sitedesin_?: Hergün Hergün

cubase Lennar Digital Sylenth1 VSTi 2.2.1.2 x86 - VTX | 6.7 MB

Mesaj tarafından No Name Bir Paz Ara. 15, 2013 9:16 am

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
Lennar Digital Sylenth1 VSTi 2.2.1.2 x86 - VTX | 6.7 MB


DAW's ile kullanmak için LENNAR DIGITAL SYLENTH 1 Yazılım Synthesizer

AÇIKLAMALAR: kurun DAW's VST klasöre

BİLGİ:

Giriş
Sylenth1 Screenshot Sylenth1 daha yüksek bir seviyeye kalite ve performans tanımları alan sanal bir analog VSTi synthesizer. Şimdiye kadar sadece çok az yazılım synthesizer donanım sentezleyicilerden ses kalitesi standartlarına ayağa mümkün olmuştur. Sylenth1 yok biridir.

Sylenth1 sadece bir synth değildir. Bu bakış bir yapımcı gözüyle inşa edilmiştir. Bu üstün ses kalitesi ve müzik üretmek için inşa edilmiştir. Bunu gerçekleştirmek için inşa edilmiştir. Bir çok araştırma amacıyla duyulmamış sıcaklık ve netlik elde etmek için yatırım yapılmıştır. Grafik arayüzü tamamen yaratıcılığınızı açığa böylece kullanılabilirlik en üst düzeyde sağlar.

Osilatörler
Özünde Sylenth1 evleri analog şeklinde dalga üretir 4 ad-free uyum osilatörler, At. Her osilatör, tam stereo 8 ağızdan sesler üreten notu başına 32 sesler toplam eklenmek yeteneğine sahiptir. polifoni, 16 notları ile bu aynı anda 512 sesler kadar oynayabilirsiniz demektir! Osilatörler son derece iyi performans hem de çok (aşağı 0.01 Hz ve aşağıda!) Ve çok frekans bölgeleri (tüm yol yarım samplerate kadar) yüksek onların netlik, canlılık veya karakter kaybetmeden düşük. Bu onlara iyi derin bass yüksek kristal netliğinde çan için akla gelen sesler her türlü için uygun hale getirir.

Filtreleri
Bunun üzerine saf analog filtre bölümlerinde sondaj, sanat 2 devlet var. Bunların her biri için sıcaklık ve sürücü gerçek bir analog filtre taklit dahil nonlineer doygunluğu ile 4 filtre evreleri oluşur. Rezonans kontrol kendini salınım ötesinde bir düzeyde yol kadar açık olması ve sürücü kontrolü ile birlikte bu mümkün SCREAM filtreler izin yapar! dijital ses filtreleri çok onlar ucuz plastikten yapılmış konum gibi durumlarda, bu filtreler ses kaya, sıcak katı ve ham.

Modülasyon
Sylenth ses heykel için istediğiniz gibi birçok modülasyon seçenekler sunuyor. 2 ADSR zarf ve 2 LFO's hangi kullanılabilecek farklı parametreleri bir bütün seti modüle vardır. o yanında, bu modülasyon için bir kaynak olarak ekstra 2 genlik zarflar, hız, klavye parça ya da modülasyon tekerleği kullanmak mümkündür.

Ana FX
Bu synth son bölümünde master efekt bölümüdür. 7 profesyonel kalitede ses efektleri ve bir arpeggiator, bir dizi uygun bir LCD panel yapısı gruplandırılmıştır.

* Arpejyatör A? A? A? yerleşik 10 farklı melodik modları, ayarlanabilir pitch, hız ve tutun ayarları ile step sequencer. bir modülasyon kaynağı olarak Çıkışlar Adım Hız.
* Distortion - tam stereo distorsiyon (overdrive, foldback, toka Decimator ve bitcrusher) Beş farklı, örtüşme eserler en aza indirmek için 4x örnekleme kullanır.
* Phaser - 2x oversampling, gömülü LFO, geri bildirim ve frekans yaymak ayarı ile 6-Sahne stereo phaser.
* Koro / A Flanger? A? A? 4-Sahne stereo koro, 2x örnekleme, ayarlanabilir gecikme süresi, derinliği, hızı ve etkileri flanging için geribildirim.
* Ekolayzer - Bass ve frekans ve amplifikasyon tiz ayarı.
* Delay - alçak ve yüksek geçiren filtreler ile gecikme modülü, benzersiz stereo, bağımsız sol ve gecikme zamanı doğru ve ayarlı stereo genişliği yayılan modu pingpong, fonksiyon bulaşması yankı.
* Reverb - ayarlanabilir ön gecikme, nemli, boyut ve stereo genişliği ile Smooth reverb.
* Kompresör - punch, sürücü, sıcaklığını artırmak için kullanılabilir ve analog seslerinizi hissediyorum saldırı, serbest bırakmak, eşik ve oran ayarları, Stereo kompresör.

Performans
Yukarıda belirtilen tüm işlevselliği ve işleme beygir gücü ile, bu synth, dışarı max hiç zaman bile en hızlı işlemci olacak özellikle her bir ses ve etkisi yüksek ses kalitesi düşünüyor bekliyor olabilir. Peki, bu synth birçok faydası biri değil yapmasıdır. Bu sırada en az CPU kullanımını azaltmak için son derece optimize edilmiş kod ve SSE talimatları kullanır. Aynı zamanda otomatik olarak ekstra CPU zaman kazanmak için, kullanılmayan herhangi parçalar kapanacaktır. Bu sadece minimum sistem kaynakları kullanarak saf ses kalitesi oluşturmanızı sağlar.

[Linkleri sadece adminler görebilir.]


**************Mehmet HOŞNUT**********
Bizi Takip Edin

    Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 2:43 pm